SWAROVSKI kulaté a tvarové kameny

Změna obchodní strategie firmy SWAROVSKI

Na přelomu let 2020 a 2021 společnost SWAROVSKI zcela změnila obchodní strategii a během roku 2021 ukončila distribuci pro maloobchodní prodej. Jako vhodnou alternativu tohoto sortimentu jsme vybrali českou značku Preciosa® Components. 

SWAROVSKI kulaté kameny a jejich alternativy

SWAROVSKI kulaté kameny jsme nabízeli ve třech variantách, místo SWAROVSKI XIRIUS Chaton, můžete použít Preciosa® MC Šaton MAXIMA. Swarovski Rivoli Chaton byl nahrazen Preciosa® MC Rivoli MAXIMA ve velikostech SS29, SS39, SS47 a 12 - 18 mm. Třetím tvarem byl SWAROVSKI Dome Round Stone, který ve stávající nabídce Preciosa® už nemáme. K oběma novým kulatým kamenům nabízíme i komponenty vhodné pro kulaté kameny.

Preciosa kulaté kameny 

SWAROVSKI tvarové kameny a jejich alternativy

Nově je možné si vybrat ze tří druhů tvarových kamenů značky Preciosa® Components v základních barvách. SWAROVSKI Fantasy Cushion Fancy Stone ve tvaru oblého čtverce byl nahrazen Preciosa® MC oblý čtverec MAXIMA, SWAROVSKI Pear Fancy Stone nahradil Preciosa® MC barokní hruška MAXIMA a pro SWAROVSKI Oval Fancy Stone je nabízíme alternativní Preciosa® MC ovál MAXIMA. K všem tvarovým kamenům nabízíme i komponenty.

Preciosa® tvarové kameny


Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 650+ recenzí - zobrazit vše

Ivana
Pátek, 17. Květen 2024

100%

V tomto obchodě nakupuji pravidelně. Dělám náramky se stříbrnými korálky a přívěsky a tady mají jak široký výběr, tak i skvělé ceny.

+ velký výběr

+dobré ceny

+rychlé doručení

Ivan
Čtvrtek, 9. Květen 2024

100%

Rýchlosť, výborná komunikácia

Romana
Úterý, 7. Květen 2024

100%

Rychlé, bez problémů