Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout2. sakrální čakra, jinak také Svádhišthána, se nachází v oblasti podbřišku a je spojena s kreativitou, emocemi, vášní a sexualitou. Je spjata s oranžovou barvou, která podporuje vyjadřování kreativity, sexuality, živost a citovou hloubku. Pakliže je sakrální čakra v nerovnováze, můžete být bez nápadů, neboť vaše kreativita je zablokována, můžete trpět problémy ve vztazích, nedostatkem radosti a mít problémy s projevováním emocí.
Jak s těmito minerály v rámci harmonizace čaker pracovat?
Maximální účinky mají, pakliže minerály umístíte přímo na danou čakru, koupete se s nimi nebo si z nich vyrobíte talisman či náramek, který nosíte pravidelně.
Zjistěte více i o dalších čakrách v našem specializovaném článku Minerály podle čaker: Uveďte své tělo zpět do rovnováhy. Spoustu dalších informací se můžete také dočíst ve článcích zaměřených na minerály podle znamení zvěrokruhu, minerály podle jejich účinků nebo přímo v kategorii Minerály podle abecedy, kde detailněji rozebíráme jednotlivé druhy minerálů a drahých kamenů.
| Provedení | tromlovaný přírodní polodrahokam |
| Velikost | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 100 g = cca 80 ks |
| Číslo zboží | 47953 |
| Provedení | tromlovaný přírodní polodrahokam |
| Velikost | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 100 g = cca 80 ks |
| Číslo zboží | 47958 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Austrálie |
| Číslo zboží | 48451 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo zboží | 48460 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Číslo zboží | 48478 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 - 7 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo zboží | 48481 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo zboží | 48483 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Argentina |
| Číslo zboží | 48493 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo zboží | 48494 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo zboží | 48526 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Číslo zboží | 48527 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo zboží | 48528 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo zboží | 48535 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48599 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48647 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48648 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48649 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48698 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48699 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48702 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)