Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Španělsko |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48917 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Španělsko |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48918 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Naleziště | Španělsko |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48919 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48924 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48925 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,5 mm |
| Naleziště | Dominikánská republika |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48938 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Myanmar |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48939 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Myanmar |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48940 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48942 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48943 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kvalita | A |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48948 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kvalita | A |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48949 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48956 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48957 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48958 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Austrálie |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48966 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Austrálie |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48967 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Kvalita | A |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48968 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kvalita | A |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48969 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Kvalita | A |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48970 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)