Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49447 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49448 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49450 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49454 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49456 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49457 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49458 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49459 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Namibie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49469 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Namibie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49470 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Namibie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49471 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49472 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49473 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49474 |
| Provedení | surový přírodní polodrahokam |
| Velikost | 35-60 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | velikost minerálu určuje jeho nejdelší strana |
| Číslo zboží | 45643 |
| Provedení | surový přírodní polodrahokam |
| Velikost | 35-60 mm |
| Naleziště | USA, Peru |
| Doplňující info | velikost minerálu určuje jeho nejdelší strana |
| Číslo zboží | 45644 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 14 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo zboží | 45591 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 14 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo zboží | 45592 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 14 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo zboží | 45595 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 14 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | Peru |
| Číslo zboží | 45596 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)