Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout7. korunní čakra, jinak také Sahasrára, se nachází na vrcholu hlavy. Souvisí s duchovním spojením, jednotou a vyšším vědomí. Propojuje nás s duchovním světem a kosmickou energií. Přisuzuje se jí fialová nebo bílá barva. Pokud je tato čakra v nerovnováze, můžete pocítit ztrátu smyslu života, spirituální zmatenost, pocit oddělenosti či izolace.
Jak s těmito minerály v rámci harmonizace čaker pracovat?
Maximální účinky mají, pakliže minerály umístíte přímo na danou čakru, koupete se s nimi nebo si z nich vyrobíte talisman či náramek, který nosíte pravidelně.
Zjistěte více i o dalších čakrách v našem specializovaném článku Minerály podle čaker: Uveďte své tělo zpět do rovnováhy. Spoustu dalších informací se můžete také dočíst ve článcích zaměřených na minerály podle znamení zvěrokruhu, minerály podle jejich účinků nebo přímo v kategorii Minerály podle abecedy, kde detailněji rozebíráme jednotlivé druhy minerálů a drahých kamenů.
| Provedení | tromlovaný přírodní polodrahokam |
| Velikost | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 100 g = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 47949 |
| Provedení | tromlovaný přírodní polodrahokam |
| Velikost | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňující info | 100 g = cca 50 ks |
| Číslo zboží | 47952 |
| Provedení | tromlovaný přírodní polodrahokam |
| Velikost | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňující info | 100 g = cca 110 ks |
| Číslo zboží | 47956 |
| Provedení | tromlovaný přírodní polodrahokam |
| Velikost | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Jižní Afrika, Čína |
| Doplňující info | 100 g = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 47957 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Uruguay |
| Číslo zboží | 48442 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo zboží | 48444 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika, Čína |
| Číslo zboží | 48445 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Číslo zboží | 48446 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Madagaskar |
| Číslo zboží | 48448 |
| Provedení | syntetický minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo zboží | 48456 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Číslo zboží | 48461 |
| Provedení | syntetický minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo zboží | 48464 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Peru |
| Číslo zboží | 48485 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Srí Lanka |
| Číslo zboží | 48487 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo zboží | 48515 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo zboží | 48524 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo zboží | 48531 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo zboží | 48536 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48593 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48594 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)