Červnová výzva: Tvořte náramky z minerálů

Čtvrtek, 1. červen 2023

Zapojte se do červnové tvořivé výzvy! Pusťte se do tvoření náramků z minerálů, pochlubte se výsledkem a vyhrajte až 1 000 Kč!

Červnová výzva: Tvořte náramky z minerálů

Milí tvořivci,

šperky z minerálů nejsou jen originálním doplňkem, pro mnohé jsou také talismanem a každodenním společníkem. 

A právě protože víme, jak moc milujete náramky z minerálů, tématem červnové výzvy prostě nemůže být nic jiného, než právě jejich tvorba.

V rámci této výzvy nám můžete ukázat, vaši korálkovou tvorbu. Stačí nám na Facebooku nebo Instagramu poslat do zprávy fotku vašeho výtvoru nebo ho sdílet pod tento příspěvek. Pravidla najdete zde.

Každý měsíc vybere jeden člen našeho týmu 3 vítěze. Vítěz měsíce se může těšit na poukázku na 1 000 Kč, pro druhé místo máme připravenou poukázku na 500 Kč a pro třetí místo 200 Kč. Poukazy můžete uplatnit na nákup na našem e-shopu nebo v prodejně.

A kde hledat inspiraci?

1) V rozcestníku Vše pro náramky z minerálů

V našem rozcestníku Vše pro náramky z minerálů najdete nejen materiál jako jsou korálky z drahých kamenů a minerálů, zlomky, elastomer i bižuterní střapce, ale také korálky z exotického dřeva, které náramky z minerálů mnohdy doplňují, nebo vybrané bižuterní komponenty, včetně těch ze stříbra Ag 925/1000 a mnoho dalšího. Najdete zde také často kladené dotazy, odkazy na některé články i návody. Zkrátka tady najdete pohromadě vše, co potřebujete vědět, než se do tvoření náramků z minerálů pustíte.

2) Na našem blogu

Pro ty, co se do tvorby náramků z minerálů chtějí teprve pustit nebo pro ty, kteří chtějí zjistit více o magických a legendami opředených účincích minerálů, i o jejich propojení se znameními zvěrokruhu nebo čakrami. Pro ty všechny máme na našem blogu štítek “minerály”, pod kterým se skrývá kopa inspirace pro tvoření z minerálů i zajímavých článků o minerálech!

3) V sekci Návodů a Inspirace

Pomalu se blížíme ke dvěma stovkám návodů na náramky z minerálů a už přemýšlíme nad dalšími. Můžete si vyrobit náramek přesně podle návodu nebo se můžete jen inspirovat kombinacemi minerálů, dřevěných korálků a bižuterních komponentů a poskládat si svůj náramek přímo na míru. Prohlédněte si všechny Manumi návody na náramky z minerálů zde. Návody jsou zdarma, naopak nás velmi potěší, když výsledky své tvorby, inspirované právě v sekci Návodů označíte na sociálních sítích, abychom se spolu s vámi mohli radovat z hotového díla!

Pokud se budete svou tvorbou chlubit na sociálních sítích, potěší nás, když fotku označíte #manumivyzva.

Související články

Říjnová výzva: tvořte mýdla

Říjnová výzva: tvořte mýdla

Zapojte se do říjnové tvořivé výzvy! Tvořte mýdla, pochlubte se výsledkem a vyhrajte až 1 000 Kč!

Zářijová výzva: tvořte z křišťálové pryskyřice

Zářijová výzva: tvořte z křišťálové pryskyřice

Zapojte se do zářijové tvořivé výzvy! Tvořte z křišťálové pryskyřice, pochlubte se výsledkem a vyhrajte až 1 000 Kč!

Výzva Tvořte z papíru: rozhovor s Martinou Žemličkovou

Výzva Tvořte z papíru: rozhovor s Martinou Žemličkovou

Přečtěte si rozhovor s Martinou, naší marketingovou ředitelkou, která ráda tvoří z papíru různá přáníčka, dekorace a origami postavičky. To by nebyla pořádná porada, aby nevzniknul alespoň jeden origami jeřáb! :)) Povídali jsme si mimo jiné o tom, jak s tvorbou sama začala, kde hledá inspiraci nebo co by vzkázala těm, kteří by chtěli začít.

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 550+ recenzí - zobrazit vše

Jiří
Pátek, 29. Září 2023

100%

Vše OK

Dagmar
Pátek, 29. Září 2023

100%

pěkné zboží

Drahoslava
Pátek, 29. Září 2023

100%

Rychle dodání, kvalitní korálky, milá obsluha