Dubnová výzva: Tvořte s dětmi

Sobota, 1. duben 2023

Zapojte se do dubnové tvořivé výzvy! Tvořte s dětmi, pochlubte se výsledkem a vyhrajte až 1 000 Kč!

Dubnová výzva: Tvořte s dětmi

Milí tvořivci,

vyhlašujeme novou výzvu, která je hravá jako aprílové počasí! Co je jejím tématem? 

Tvoření s dětmi!

V rámci této výzvy nám můžete ukázat, co tvoříte s dětmi nebo co tvoří vaše ratolesti. Stačí nám na Facebooku nebo Instagramu poslat do zprávy fotku vašeho výtvoru nebo ho sdílet pod tento příspěvek. Pravidla najdete zde.

Každý měsíc vybere jeden člen našeho týmu 3 vítěze. Vítěz měsíce se od teď může těšit na poukázku na 1 000 Kč, pro druhé místo máme připravenou poukázku na 500 Kč a pro třetí místo 200 Kč. Poukazy můžete uplatnit na nákup na našem e-shopu nebo v prodejně.

A kde hledat inspiraci?

1) V rozcestníku Vše pro tvoření s dětmí

V našem rozcestníku Vše pro tvoření s dětmi najdete nejen materiál jako jsou barvy pro děti, foukací fixy a další potřeby na malování, zažehlovací korálky, kreativní papíry, filc, polymerové hmoty nebo kreativní sady na vyšívání či tvoření z papíru. Najdete zde také často kladené dotazy, odkazy na některé články i návody. Zkrátka tady najdete pohromadě vše, co potřebujete vědět, než se do tvoření s dětmi pustíte.

2) Na našem blogu

Tvoření je možné využít i jako zábavnou formu učení, zvláště pro mladší děti. Pokud hledáte inspiraci pro tvoření s dětmi nebo chcete objevit nové techniky, do kterých se můžete společně pustit, pak se vydejte na náš blog. Najdete zde rady i tipy pro to nejzábavnější tvoření s dětmi

3) V sekci Návodů a Inspirace

Děti se nebojí při tvoření používat svou fantazii, je proto škoda jejich schopnosti omezovat jen na malování na papír. Lepidlo, nůžky, zažehlovací korálky, modelování, navlékání nebo i jednodušší macramé děti s přehledem zvládnou, samozřejmě je třeba vzít v potaz věk a individuální schopnosti. Prohlédněte si návody na tvoření s dětmi v sekci Návodů a inspirace. Návody jsou zdarma, naopak nás velmi potěší, když výsledky své tvorby, inspirované právě v sekci Návodů označíte na sociálních sítích, abychom se spolu s vámi mohli radovat z hotového díla!

Pokud se budete svou tvorbou chlubit na sociálních sítích, potěší nás, když fotku označíte #manumivyzva.

Související články

Červnová výzva: Tvořte náramky z minerálů

Červnová výzva: Tvořte náramky z minerálů

Zapojte se do červnové tvořivé výzvy! Pusťte se do tvoření náramků z minerálů, pochlubte se výsledkem a vyhrajte až 1 000 Kč!

Macramé výzva: rozhovor s ambasadorkou Ivčou

Macramé výzva: rozhovor s ambasadorkou Ivčou

Přečtěte si rozhovor s naší macramé ambasadorkou Ivčou. Povídali jsme si mimo jiné o tom, jak s tvorbou sama začala, kde hledá inspiraci nebo co by vzkázala těm, kteří by chtěli začít.

Květnová výzva: Tvořte macramé

Květnová výzva: Tvořte macramé

Zapojte se do květnové tvořivé výzvy! Pusťte se do drhání a uzlíkování, zkrátka do macramé, pochlubte se výsledkem a vyhrajte až 1 000 Kč!

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 401+ recenzí - zobrazit vše

Eva
Pondělí, 5. Červen 2023

100%

Doporučuji!!

+ Velmi rychlé a spolehlivé dodání

Pavla
Neděle, 4. Červen 2023

100%

Jsem velmi spokojená .

Marie
Pátek, 2. Červen 2023

100%

rychlost dodání, úplná spokojenost