Květnová výzva: Květiny + 5 nápadů na tvoření

Středa, 1. květen 2024

Zapojte se do květnové výzvy, jejímž tématem je tvoření šperků a dekorací s květinovými akcenty. Tvořte, pochlubte se nám a vyhrajte až 1 000 Kč!

Květnová výzva: Květiny + 5 nápadů na tvoření

Milí tvořivci,

tématem květnové výzvy se stává tvorba šperků, doplňků a dekorací s motivem nebo použitím květin.

Ať už tvoříte z korálků, z Jesmonite, uzlíkujete macramé, odléváte křišťálovou pryskyřici nebo vosk, modelujete ze samotvrdnoucí hmoty nebo třeba kombinujete více technik - provedení je jen na vás! Důležité je, aby součástí výrobku byly přírodní materiály, jako například oblíbené dřevo nebo minerály.

I v rámci této výzvy nám můžete ukázat svou tvorbu. Stačí nám na Facebooku nebo Instagramu poslat do zprávy fotku vašeho výtvoru nebo ho sdílet pod tento příspěvek. Pravidla najdete zde.

Každý měsíc vybere jeden člen našeho týmu 3 vítěze. Vítěz měsíce se od teď může těšit na poukázku na 1 000 Kč, pro druhé místo máme připravenou poukázku na 500 Kč a pro třetí místo 200 Kč. Poukazy můžete uplatnit na nákup na našem e-shopu nebo v prodejně.

Trocha inspirace ze sekce návodů:

Pivoňka ve skleničce

Krásná svíčka ve tvaru pivoňky bude krásným doplňkem domácnosti, ale také originálním dárkem. Jako nádobku na svíčku navíc můžete použít skleničku, kterou už máte doma a můžete jí tak dát nový život, ve kterém přímo rozkvete!

Zobrazit celý návod na Svíčku pivoňku ve skleničce >>>

Papírové magnolie

Patříte mezi ty, kterým žádná květina nevydrží? Tady se nemusíte bát. Tyto magnolie z krepového nebo hedvábného papíru nikdy neuvadnou a nebudou ani opadat. Interiéru dodají na útulnosti a navíc jsou perfektně bezpečné i pro alergiky!

Zobrazit celý návod na Papírové magnolie >>>

Dekorace s korálky a květinami

Tavnou pistoli do ruky, zásobu jutových provázků a sušených květin a můžete se pustit do práce. Tato originální dekorace se bude vyjímat stejně krásně na stěně v obývacím pokoji jako i na vstupních dveřích místo jarního věnce.

Zobrazit celý návod na Dekoraci s korálky a květinami >>>

Květinová mýdla do šatníku

Provoňte si skříně jemnými jarními vůněmi ze závěsných mýdlíček podle tohoto návodu. A co je na nich nejlepší? Když budete chtít změnit vůni, tak si můžete vyrobit nová a tato můžete ještě použít na umývání.

Zobrazit celý návod na Květinová mýdla do šatníku >>>

Květinová podložka pod svíčku nebo podtácek

Samotvrdnoucí hmota je oblíbená především pro jednoduchou práci s ní a pro to, že ji nemusíte zapékat nebo odměřovat a míchat, jako některé licí hmoty. Stačí vymodelovat a počkat, až vyschne. Můžete z ní vyválet například takovouhle jednoduchou podložku pod svíčku nebo podtácek pod hrneček s lisovanými květinami.

Zobrazit celý návod na Květinovou podložku pod svíčku >>>

Prohlédněte si také další návody na šperky i dekorace! Fotonávod vás provede tvorbou krok po kroku a v sekci Materiál na výrobu najdete přesně to, co je k jednotlivým projektům potřeba. Takže nebudete muset nic dalšího řešit a můžete se pustit rovnou do tvoření! Návody jsou zdarma, naopak nás velmi potěší, když výsledky své tvorby, inspirované právě v sekci Návodů označíte na sociálních sítích, abychom se spolu s vámi mohli radovat z hotového díla!

Budeme rádi, když se s námi podělíte o výsledky své tvorby. Buď na našem Facebooku, nebo na Instagramu. Značka #inspiraceodmanumi

Související články

Dubnová výzva: Příroda + 5 nápadů na tvoření

Dubnová výzva: Příroda + 5 nápadů na tvoření

Zapojte se do dubnové výzvy, jejímž tématem je tvoření šperků a dekorací z přírodních materiálů. Tvořte, pochlubte se nám a vyhrajte až 1 000 Kč!

Březnová výzva: Velikonoce + 5 nápadů na tvoření

Březnová výzva: Velikonoce + 5 nápadů na tvoření

Zapojte se do březnové výzvy, jejímž tématem je tvoření šperků a dekorací s motivem Velikonoc. Tvořte, pochlubte se nám a vyhrajte až 1 000 Kč!

Únorová výzva: Láska + 5 nápadů na tvoření

Únorová výzva: Láska + 5 nápadů na tvoření

Zapojte se do únorové výzvy, jejímž tématem je tvoření šperků a dekorací s motivem lásky. Tvořte, pochlubte se nám a vyhrajte až 1 000 Kč!

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 650+ recenzí - zobrazit vše

Alena
Čtvrtek, 30. Květen 2024

100%

Rychlost a spolehlivost vyřízení objednávky.

Dana
Neděle, 26. Květen 2024

100%

Vždy velmi spokojena

Vlasta
Čtvrtek, 23. Květen 2024

100%

Spolehlivé