Listopadová výzva: tvořte vánoční ozdoby

Středa, 1. listopad 2023

Nikdy nebyla vhodnější příležitost pustit se do tvoření vánočních ozdob a dekorací. Nevěříte? V listopadu totiž můžete nejen tvořit, ale také vyhrát až 1 000 Kč!

Listopadová výzva: tvořte vánoční ozdoby

Milí tvořivci,

i v listopadu vás vyzýváme k tvoření!

Tématem listopadové výzvy se stává tvoření vánočních ozdob a dekorací.

I v rámci této výzvy nám můžete ukázat své vánoční dekorace a doplňky. Stačí nám na Facebooku Facebooku nebo Instagramu poslat do zprávy fotku vašeho výtvoru nebo ho sdílet pod tento příspěvek. Pravidla najdete zde.

Každý měsíc vybere jeden člen našeho týmu 3 vítěze. Vítěz měsíce se od teď může těšit na poukázku na 1 000 Kč, pro druhé místo máme připravenou poukázku na 500 Kč a pro třetí místo 200 Kč. Poukazy můžete uplatnit na nákup na našem e-shopu nebo v prodejně.

A kde hledat inspiraci?

1) V rozcestníku Vše pro vánoční ozdoby a dekorace

Ať už tvoříte vánoční ozdoby a dekorace několik let, začínáte nebo třeba jen hledáte novou inspiraci, v našem rozcestníku najdete vše, co můžete potřebovat. Nenajdete zde jen materiál, jako jsou korálky, základy na hvězdy i věnce, papírové ozdoby nebo dřevěné výřezy. Jsou zde i často kladené dotazy, přehled různých technik, ze kterých můžete vánočně tvořit, odkazy na některé články i návody. Zkrátka tady najdete pohromadě vše, co potřebujete vědět, než se do korálkování pustíte.

2) Na našem blogu

Prohlédněte si také články pod štítkem “Vánoce” na našem blogu! Najdete tam inspiraci nejen k tvoření vánočních ozdob a dekorací, ale také tipy na dárky (včetně těch na poslední chvíli:)).

3) V sekci Návodů a Inspirace

Chcete vyrobit vánoční svíčku, hvězdu z korálků, macramé ozdobu, originální adventní věnec nebo inspiraci k prostírání vánoční tabule? V sekci Návodů a inspirace najdete více než 100 návodů na vánoční ozdoby i dekorace. Stačí si vlevo nahoře v “Téma návodu” vybrat “Vánoce” a návody se vám automaticky vyfiltrují. Všechny návody jsou zdarma a velmi nás potěší, když výsledky své tvorby, inspirované právě v sekci Návodů označíte na sociálních sítích, abychom se spolu s vámi mohli radovat z hotového díla! Vlastnoručně vyrobená dekorace potěší i jako dárek.

Prohlédněte si také sekci balení dárků, kde najdete krabičky na šperky i originální pytlíky, do kterých můžete hotové ozdoby stylově zabalit.

Pokud se budete svou tvorbou chlubit na sociálních sítích, potěší nás, když fotku označíte #manumivyzva.

 

Související články

Říjnová výzva: tvořte mýdla

Říjnová výzva: tvořte mýdla

Zapojte se do říjnové tvořivé výzvy! Tvořte mýdla, pochlubte se výsledkem a vyhrajte až 1 000 Kč!

Zářijová výzva: tvořte z křišťálové pryskyřice

Zářijová výzva: tvořte z křišťálové pryskyřice

Zapojte se do zářijové tvořivé výzvy! Tvořte z křišťálové pryskyřice, pochlubte se výsledkem a vyhrajte až 1 000 Kč!

Výzva Tvořte z papíru: rozhovor s Martinou Žemličkovou

Výzva Tvořte z papíru: rozhovor s Martinou Žemličkovou

Přečtěte si rozhovor s Martinou, naší marketingovou ředitelkou, která ráda tvoří z papíru různá přáníčka, dekorace a origami postavičky. To by nebyla pořádná porada, aby nevzniknul alespoň jeden origami jeřáb! :)) Povídali jsme si mimo jiné o tom, jak s tvorbou sama začala, kde hledá inspiraci nebo co by vzkázala těm, kteří by chtěli začít.

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 550+ recenzí - zobrazit vše

Hana
Středa, 22. Listopad 2023

100%

nakupuji často, vždy jsem spokojená

Ivana
Úterý, 21. Listopad 2023

100%

Vše OK

Eva
Pondělí, 20. Listopad 2023

100%

možná jsem se přehlédla, ale nenašla jsem možnost platby bankovním převodem