Tipy na dárky pro paní učitelky

Pondělí, 19. červen 2023

Blíží se konec školního roku a s ním i rozdávání vysvědčení. Tradičně děti svým třídním učitelkám a učitelům nosí květiny a bonboniéry, zkuste to ale letos trochu jinak a společně s dětmi vyrobte dáreček, který nejen potěší, ale i vydrží jako krásná památka na končící školní rok!

Tipy na dárky pro paní učitelky

Kytice, která vydrží

Asi si každý pamatuje poslední školní den a umyvadlo ve třídě, které je přeplněné květinami. Tyhle originální květinky z papíru ale vodu potřebovat nebudou a také vydrží rozhodně mnohonásobně déle, než ty řezané. Inspirovat se můžete návody na oranžovou gerberu, modrou růžičku nebo vlčí mák.

Květina na těžítku

Ještě trochu jinou květinku můžete vytvořit. Tahle může navíc plnit funkci praktického těžítka, které na katedře udrží všechny písemky i když vznikne průvan! Mrkněte se na návod na rozkvetlý kamínek zde.

Bonboniera trochu jinak

Jakou bonboniéru vybrat? A nepřinese Pepíček stejnou? Když si jí vyrobíte, tak se toho rozhodně nemusíte bát. Stačí vzít do ruky papír, nůžky a lepidlo a vytvořit originální květinu s překvapením. A zbytek bonbonků, které se nevejdou do květinové schovky si můžete dát po tvoření spolu jako odměnu za skvěle odvedenou práci!

Přáníčko s přáním prázdnin na jedničku

Ručně vytvořené přáníčko potěší prostě vždycky. Podívejte se na návody na přáníčka, máme jich už více než 20. Jednotlivé styly můžete zábavně nakombinovat tak, aby to vaše bylo opravdový originál!

Rámeček na třídní fotografii

Aby paní učitelka nebo pan učitel nezapomněli na tenhle bezva školní rok, je třeba si pořádně zarámovat třídní fotografii. Jednoduché rámečky ze špachtlí můžete dozdobit dřevěnými akcenty, washi páskou nebo sušenými květinami a pro ty pokročilejší máme návod také na rámeček na fotografie opletený macramé přízí.

Náramek z minerálů

Náramek z minerálů, zvláště z těch, které podle legend dodávají energii, tak ty se budou na dobití elánu přes prázdniny rozhodně hodit! Návodů a inspirace na náramky z minerálů máme několik desítek a všechen potřebný materiál i odpovědi na často kladené otázky najdete v našem specializovaném rozcestníku.

Květinová záložka do (třídní) knihy

Originální dárek a možnost, jak dát květiny, ale tak trochu jinak, je také záložka do knížky. Tato je vyrobena z holografické folie a sušených lisovaných květin, ale mezi folie můžete vložit i cokoliv jiného - třeba na papírku napsanou oblíbenou třídní hlášku z posledního školního roku.

Budeme rádi, když se s námi podělíte o výsledky své tvorby. Buď na našem Facebooku, nebo na Instagramu. Značka #inspiraceodmanumi

 

Související články

Výzva Tvoření s dětmi: rozhovor s Áďou

Výzva Tvoření s dětmi: rozhovor s Áďou

Přečtěte si rozhovor s naší nejmladší autorkou Áďou nejen o tom, kde hledá inspiraci nebo co by chtěla letos vyzkoušet tvořit.

Dubnová výzva: Tvořte s dětmi

Dubnová výzva: Tvořte s dětmi

Zapojte se do dubnové tvořivé výzvy! Tvořte s dětmi, pochlubte se výsledkem a vyhrajte až 1 000 Kč!

Učení tvorbou

Učení tvorbou

Pusťte se do učení tvořením! Zn. bude to bavit velké i malé.

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 550+ recenzí - zobrazit vše

Jiří
Pátek, 29. Září 2023

100%

Vše OK

Dagmar
Pátek, 29. Září 2023

100%

pěkné zboží

Drahoslava
Pátek, 29. Září 2023

100%

Rychle dodání, kvalitní korálky, milá obsluha