Diamantové malování postava Disney Elsa

Litujeme, ale produkt byl tak oblíbený, že je aktuálně vyprodaný.

1 ks Očekáváme naskladnění 19. 7.

Popis produktu

Vytvořte si krásnou Elsu z pohádky Ledové království od Disney technikou diamantového malování, tedy lepením barevných kamínků na předpřipravený vzor. Na samolepicí dřevěné destičce ve tvaru postavičky jsou vyznačené jednotlivé barvy, které je třeba použít. Stačí si jen vybrat vzor, vzít do ruky aplikátor a začít tvořit. Když bude dílo hotové, nezapomeňte kamínky rovnoměrně přitlačit na destičku (třeba knihou nebo prkénkem), abyste se ujistili, že jsou všude stejně kvalitně přilepené. Aplikování kamínků je velmi snadné. Do hrotu aplikátoru si můžete nabrat trochu vosku z voskového čtverečku a diamanty pak budou v aplikátoru hezky držet. Hotový výrobek můžete postavit do přiloženého dřevěného podstavce a dílko si takto vystavit.

Sada obsahuje samolepicí dřevěnou destičku s předlohou, dřevěný podstavec, barevné kamínky ("diamanty"), aplikátor, voskový čtvereček a zásobník na kamínky. Diamantové malování je skvělou formou tvoření s většími dětmi. Pomáhá rozvíjet jejich trpělivost a koncentraci. Vzhledem k velikosti diamantů by ale tvoření mělo probíhat výhradně pod dohledem dospělé osoby. Nevhodné pro děti do 3 let.

Parametry

Velikost 8 x 12 cm
Doplňující info sada obsahuje samolepící dřevěnou destičku s předlohou, podstavec, kamínky, aplikátor, voskový čtverec, zásobník a návod
Číslo zboží: 50166-1
EU distributor: Manumi Crafts s.r.o., IČO/ID: 24260452


Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 650+ recenzí - zobrazit vše

Marcela
Úterý, 16. Červenec 2024

100%

Vše v pohodě. Velký výběr.

DAGMAR
Pondělí, 15. Červenec 2024

100%

SPOKOJENOST

Petra
Pondělí, 15. Červenec 2024

100%

Vše OK