Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 41396 |
| Velikost | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 41397 |
| Velikost | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 41403 |
| Velikost | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 41405 |
| Velikost | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 41408 |
| Velikost | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 41409 |
| Velikost | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 41415 |
| Velikost | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 41417 |
| Velikost | 0,98 mm |
| Číslo zboží | 41418 |
| Velikost | 0,98 mm |
| Číslo zboží | 41420 |
| Velikost | 0,98 mm |
| Číslo zboží | 41421 |
| Velikost | 0,98 mm |
| Číslo zboží | 41427 |
| Velikost | 0,98 mm |
| Číslo zboží | 41428 |
| Velikost | 0,98 mm |
| Číslo zboží | 41429 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)