Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutProhlédněte si naši nabídku prvotřídních drátů, které jsou určené pro nejrůznější výtvarná odvětví, jako je modelářství, floristika, drátování nebo drátovaná bižuterie. Nerezové, mosazné, měděné i postříbřené hobby dráty jsou měkké, tvárné a vynikají svým vysokým leskem. Dráty není vhodné používat pro tvorbu bižuterních komponentů a drátěných základů vánočních hvězd. Osteofixační dráty z chirurgické oceli 316L vynikají svými hypoalergenními vlastnostmi a barevnou stálostí. Jsou pevné, a proto jsou vhodné například pro drátování nebo tvorbu vlastních bižuterních komponentů. Při práci s dráty se vám mohou hodit drátovací podložky nebo bižuterní kleště.
| Provedení | ocelové |
| Velikost | 0,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 210 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12371 |
| Provedení | ocelové |
| Velikost | 0,3 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 95 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12372 |
| Provedení | ocelové |
| Velikost | 0,4 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 52 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12373 |
| Provedení | ocelové |
| Velikost | 0,5 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 35 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12374 |
| Provedení | ocelové |
| Velikost | 0,7 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 17 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12376 |
| Provedení | ocelové |
| Velikost | 0,8 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 13 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12377 |
| Provedení | ocelové |
| Velikost | 1 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 8 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12379 |
| Provedení | měděné |
| Velikost | 0,3 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 80 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12381 |
| Provedení | měděné |
| Velikost | 0,4 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 45 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12382 |
| Provedení | měděné |
| Velikost | 0,5 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 28 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12383 |
| Provedení | měděné |
| Velikost | 0,6 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 20 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12384 |
| Provedení | měděné |
| Velikost | 0,7 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 15 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12385 |
| Provedení | měděné |
| Velikost | 0,8 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 12 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12386 |
| Provedení | mosazné |
| Velikost | 0,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 200 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12389 |
| Provedení | mosazné |
| Velikost | 0,3 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 85 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12390 |
| Provedení | mosazné |
| Velikost | 0,4 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 50 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12391 |
| Provedení | mosazné |
| Velikost | 0,5 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 32 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12392 |
| Provedení | mosazné |
| Velikost | 0,6 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 22 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12393 |
| Provedení | mosazné |
| Velikost | 0,7 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 17 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12394 |
| Provedení | mosazné |
| Velikost | 0,8 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 13 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12395 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)