Inspirace za plotem - Podle sebe

Čtvrtek, 18. únor 2021

Tentokrát vám přinášíme opravdu notnou dávku inspirace (za plotem)! Inspirativní český projekt Podle sebe v novém rozhovoru!

Inspirace za plotem - Podle sebe

Děláte si věci rádi podle sebe? V tom případě věříme, že se vám nový rozhovor s Lindou z Podle sebe bude líbit! Přečtěte si jak celý projekt vznikal a odkud čerpají novou inspiraci v novém rozhovoru.

Jak bys popsala a více přiblížila projekt Podle sebe?
Projekt Podle sebe vznikl, aby inspiroval lidi, aby žili život víc podle sebe. Jednak je možnost si poslechnout podcast, kde je spousta rozhovorů s lidmi, kteří víceméně žijí život podle sebe, a zároveň jsou součástí osobně-rozvojové kartičky.  

DDE04714

Co bylo na začátku vzniku projektu?
Vždycky jsem si tvořila život hodně podle sebe. V roce 2018 mi došlo, že je to pro spoustu lidí inspirativní. A tak jsem pocítila touhu sdílet své myšlenky o životě podle sebe formou podcastu. Podcasty miluju, takže tvorba vlastní "show" byl sice velký výstup z komfortní zóny, ale protože se to lidem líbilo, tak jsem v tom pokračovala. Začala jsem s tím v prosinci 2018, to nás na trhu podcastů ještě ani tolik nebylo. Postupem času, kdy jsem dostávala zpětnou vazbu, jsem si uvědomila, že podcastem se můžou lidi dost inspirovat a motivovat. Nicméně mi došlo, že asi málokdy podniknou nějakou změnu ve svém životě, která je může někam posunout. A já jsem si opravdu přála, aby mí posluchači žili kvalitnější život, a tak mě napadly karty Podle sebe, akční nástroj, skrze který můžou lidi sami sebe blíže poznat a posouvat se. Časem se karty staly dominantnější a spousta lidí už zná jen karty a ne podcast. Měla jsem teď roční podcastovací pauzu, protože se mi narodilo miminko a musela jsem hodně prioritizovat. Ale v roce 2021 se chystám k podcastování vrátit.

K čemu přesně slouží rozvojové kartičky Podle sebe?
Jak už jsem zmínila výše, původně mi šlo hlavně o to, aby lidé lépe poznali sami sebe. Časem se ukázalo, že to jsou zároveň skvělé konverzační karty, když jsi třeba v partě lidí anebo jen s partnerem, můžete si tak zpestřit vaše diskuze.

My je s mým mužem s oblibou používáme, když nám dojde řeč. Jediná karta dokáže rozproudit diskuzi i na 20 minut.

DDE04728

Vyber si jednu tvoji nejoblíbenější kartičku s otázkou a napiš nám na ni odpověď... :)
Oblíbenou kartičku nemám, ale teď jsem si pro tento rozhovor jednu vylosovala. Zní: “Jak nejraději trávíte čas sami se sebou?” A musím se moc smát, protože to je přesně moje aktuální téma. Mám téměř roční batole, do toho se věnuju práci, a tak moc potřebuju čas jen sama pro sebe. Pak když se mi ta možnost naskytne, tak často nevím, kam dřív skočit a sobě neumím dávat moc velkou prioritu. Takže je to něco, na co se chci i v letošním roce soustředit. Ráda trávím čas jógou, jízdou na kole, dobrou kávou anebo třeba kvalitní knihou.

Kdyby si někdo měl podle tebe pořídit rozvojové kartičky a proč?
Někdo, kdo rád o sobě přemýšlí, kdo se rád posouvá, kdo má rád hlubší diskuze.

DDE04726

Odkud se bere inspirace pro tvou tvorbu - podcast a rozvojové kartičky?
Mám pocit, že moje inspirace je můj život. Jak se vyvíjím já, vyvíjí se Podle sebe. Zároveň se snažím vnímat, co může komunitě podle sebe pomoct a reagovat na to. Třeba nová edice karet Podle sebe pro děti a dospělé vznikla z poptávky od zákazníků. Je to sada nových otázek, tak aby to bavilo jak děti, tak dospělé.

 

DDE04709

Související články

Výzva Tvořte z papíru: rozhovor s Martinou Žemličkovou

Výzva Tvořte z papíru: rozhovor s Martinou Žemličkovou

Přečtěte si rozhovor s Martinou, naší marketingovou ředitelkou, která ráda tvoří z papíru různá přáníčka, dekorace a origami postavičky. To by nebyla pořádná porada, aby nevzniknul alespoň jeden origami jeřáb! :)) Povídali jsme si mimo jiné o tom, jak s tvorbou sama začala, kde hledá inspiraci nebo co by vzkázala těm, kteří by chtěli začít.

Rozhovor o Art Clay tvorbě s Alenou Štukavcovou Doležalovou

Rozhovor o Art Clay tvorbě s Alenou Štukavcovou Doležalovou

Přečtěte si rozhovor s Alenou Štukavcovou Doležalovou, vítězkou soutěže The International Silver Accessories Contest 2023 v kategorii tvorby prstenů. Povídali jsme si o tom, kde bere inspiraci pro svou tvorbu, jaký je její nejoblíbenější šperk i o tom, co by doporučila těm, kteří chtějí s tvořením s Art Clay začít. 

Výzva Tvoření náramků z minerálů: rozhovor s ambasadorkou Zuzanou Dobšíčkovou

Výzva Tvoření náramků z minerálů: rozhovor s ambasadorkou Zuzanou Dobšíčkovou

Přečtěte si rozhovor se Zuzkou naší ambasadorkou pro tvorbu náramků z minerálů. Povídali jsme si mimo jiné o tom, jak s tvorbou sama začala, kde hledá inspiraci nebo co by vzkázala těm, kteří by chtěli začít.

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 650+ recenzí - zobrazit vše

Alena
Pátek, 12. Duben 2024

100%

Rychlé vyřízení a odeslání objednávky.

Lenka
Středa, 10. Duben 2024

100%

Spolehlivý, rychlý.

Kamila
Úterý, 9. Duben 2024

100%

Velký výběr minerálů, jen bývají někdy nedostupné.