Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutKojící korále jsou vyrobeny z 100% bezpečného potravinářského silikonu, který se používá například na pečící formy. Často však mohou být vyrobeny i ze dřeva, například z tvrdého bukového dřeva, které se snadno neopotřebuje. Kojící korále pomáhají maminkám při kojení zabavit své miminko, které občas nemusí chtít pít nebo rádo maminku štípe nebo tahá za vlasy. Takto může miminko tahat za barevné korálky. Díky kvalitnímu materiálu může miminko, za přítomnosti maminky, strkat korále i do pusy, a stimulovat si tak dásně. Což pomůže k rychlejšímu průřezu zoubků a zmírnění bolesti. Díky tomu se jim také říká kousací nebo nosící korále.
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43672 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43673 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43675 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43676 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43677 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43678 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43679 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43682 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43683 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43684 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43685 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 12x7 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43686 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 12x7 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43696 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 12x7 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43700 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 12x7 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43704 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 12x7 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43705 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 17x16x9 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43712 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 17x16x9 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43716 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 17x16x9 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43717 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 17x16x9 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43718 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)