Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 9 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 43502 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 9 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 43503 |
| Provedení | světle žluté |
| Velikost | 9 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 43507 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 9 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 43508 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 9 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 43512 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 9 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 43513 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 9 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 43517 |
| Provedení | tyrkysové |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43527 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43528 |
| Provedení | hráškově zelené |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43529 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43531 |
| Provedení | světle béžové |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43532 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43534 |
| Provedení | světle žluté |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43538 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43539 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43543 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43544 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43548 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43558 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43566 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)