Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | světle béžové |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43567 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43568 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43574 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43579 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43585 |
| Provedení | bílé s černým tečkováním |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43588 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43592 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43597 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43598 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43599 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43600 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 14 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43603 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 14 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43610 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 14 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43614 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 14 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43618 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 14 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43619 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 17 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43631 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 17 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43638 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 17 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43642 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 17 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43646 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)