Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | mix barev |
| Velikost | 5 - 15 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Doplňující info | balení obsahuje cca 175 ks |
| Číslo zboží | 48199 |
| Provedení | barevné |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | polymer |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Doplňující info | balení obsahuje cca 70 ks |
| Číslo zboží | 50387 |
| Provedení | barevné |
| Velikost | 7 mm |
| Materiál | plast |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Doplňující info | balení obsahuje 50 ks |
| Číslo zboží | 48119 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 46177 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 7 mm |
| Materiál | plast |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Doplňující info | balení obsahuje 50 ks |
| Číslo zboží | 48120 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 46178 |
| Provedení | barevné |
| Velikost | 10 mm |
| Materiál | plast |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Doplňující info | balení obsahuje 50 ks |
| Číslo zboží | 48121 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 46179 |
| Provedení | barevné |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | plast |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | balení obsahuje 50 ks |
| Číslo zboží | 48114 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 46181 |
| Provedení | barevné |
| Velikost | 11 mm |
| Materiál | polymer |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Doplňující info | balení obsahuje 40 ks |
| Číslo zboží | 48116 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 46182 |
| Provedení | barevné |
| Velikost | 7 - 10 mm |
| Materiál | polymer |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | balení obsahuje 50 ks |
| Číslo zboží | 48115 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 46183 |
| Provedení | barevné |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | plast |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | balení obsahuje cca 1280 ks |
| Číslo zboží | 48130 |
| Provedení | vícebarevné, proužkované |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | polymer |
| Šíře průtahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňující info | 1 šňůrka = 40 cm (cca 300 ks) |
| Číslo zboží | 51370 |
| Provedení | vícebarevné |
| Velikost | 6 - 11 mm |
| Materiál | plast, polymer |
| Šíře průtahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňující info | balení obsahuje cca 2 700 ks heishi korálků, 110 ks polymerových a plastových korálků s motivy a elastomer |
| Číslo zboží | 51371 |
| Provedení | žluté, růžové, modré a fialové |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | polymer |
| Šíře průtahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňující info | 1 šňůrka = 40 cm (cca 300 ks) |
| Číslo zboží | 48122 |
| Provedení | červené, růžové, oranžové a bílé |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | polymer |
| Šíře průtahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňující info | 1 šňůrka = 40 cm (cca 300 ks) |
| Číslo zboží | 48124 |
| Provedení | pastelové barvy |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | polymer |
| Šíře průtahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňující info | 1 šňůrka = 40 cm (cca 300 ks) |
| Číslo zboží | 48127 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)