Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | odstíny modré, zelené a bílé |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | polymer |
| Šíře průtahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňující info | 1 šňůrka = 40 cm (cca 300 ks) |
| Číslo zboží | 48123 |
| Provedení | béžové, hnědé, černé a bílé |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | polymer |
| Šíře průtahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňující info | 1 šňůrka = 40 cm (cca 300 ks) |
| Číslo zboží | 48129 |
| Provedení | barevné |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | polymer |
| Šíře průtahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňující info | 1 šňůrka = 40 cm (cca 300 ks) |
| Číslo zboží | 48128 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 5 x 5 mm |
| Doplňující info | cca 1900 ks v balení |
| Číslo zboží | 47365 |
| Provedení | neonové barvy |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | polymer |
| Šíře průtahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňující info | 1 šňůrka = 40 cm (cca 300 ks) |
| Číslo zboží | 48125 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 5 x 5 mm |
| Doplňující info | cca 1100 ks v balení |
| Číslo zboží | 46787 |
| Provedení | černobílé |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | polymer |
| Šíře průtahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňující info | 1 šňůrka = 40 cm (cca 300 ks) |
| Číslo zboží | 48126 |
| Provedení | perleťové barvy |
| Velikost | 5 x 5 mm |
| Doplňující info | cca 1100 ks v balení |
| Číslo zboží | 46789 |
| Provedení | neonové barvy |
| Velikost | 5 x 5 mm |
| Doplňující info | cca 1100 ks v balení |
| Číslo zboží | 46790 |
| Provedení | glitrové barvy |
| Velikost | 5 x 5 mm |
| Doplňující info | cca 1100 ks v balení |
| Číslo zboží | 46791 |
| Provedení | barevné |
| Velikost | 5 x 5 mm |
| Doplňující info | 8000 ks, 3 podložky |
| Číslo zboží | 46792 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 46196 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 46197 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 46198 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 39029 |
| Provedení | barevné |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | plast, polymer |
| Šíře průtahu | 1 - 2 mm |
| Doplňující info | balení obsahuje cca 2600 ks |
| Číslo zboží | 48118 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 39030 |
| Velikost | 30 x 45 x 17 mm |
| Materiál | přírodní bukové dřevo |
| Číslo zboží | 46522 |
| Provedení | barevné |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | polymer |
| Šíře průtahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňující info | balení obsahuje cca 2400 ks |
| Číslo zboží | 48131 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 39031 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)