Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | béžové |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43784 |
| Provedení | oranžové |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43785 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43786 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43787 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43788 |
| Provedení | tyrkysové |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43789 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43790 |
| Provedení | modré |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43791 |
| Provedení | tmavě modré |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43792 |
| Provedení | levandulové fialové |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43793 |
| Provedení | růžovo-fialové |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43794 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43795 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43796 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 32x17,5x9 mm |
| Číslo zboží | 43797 |
| Provedení | světle tyrkysové |
| Velikost | 32x17,5x9 mm |
| Číslo zboží | 43798 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 32x17,5x9 mm |
| Číslo zboží | 43799 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 32x17,5x9 mm |
| Číslo zboží | 43800 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 34 mm |
| Číslo zboží | 43802 |
| Provedení | hráškově zelené |
| Velikost | 34 mm |
| Číslo zboží | 43803 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 34 mm |
| Číslo zboží | 43804 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)