Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 38959 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 38975 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 38976 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 38994 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 38995 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 39028 |
| Provedení | starozlato |
| Velikost | 21x6,5x2,5 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 41466 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 21,5x7,5x3 mm |
| Šíře průtahu | 1,6 mm |
| Číslo zboží | 41469 |
| Provedení | starozlato |
| Velikost | 21,5x7,5x3 mm |
| Šíře průtahu | 1,6 mm |
| Číslo zboží | 41470 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 21x7,5 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 41471 |
| Provedení | starozlato |
| Velikost | 21x7,5 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 41472 |
| Provedení | starozlato |
| Velikost | 18x11x2 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Číslo zboží | 41474 |
| Provedení | starozlato |
| Velikost | 51x14x4 mm |
| Šíře průtahu | 1,8 mm |
| Číslo zboží | 41478 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43674 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43680 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43681 |
| Provedení | tyrkysové |
| Velikost | 45x45 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43733 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 45x45 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43734 |
| Provedení | hráškově zelené |
| Velikost | 45x45 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43735 |
| Provedení | námořnicky modré |
| Velikost | 45x45 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43736 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)