Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | černé |
| Velikost | 16 mm |
| Šíře průtahu | 3 mm |
| Číslo zboží | 44342 |
| Provedení | oranžové |
| Velikost | 16 mm |
| Šíře průtahu | 3 mm |
| Číslo zboží | 44343 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 105 x 66 x 50 mm |
| Číslo zboží | 44344 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 105 x 66 x 50 mm |
| Číslo zboží | 44345 |
| Velikost | 20 x 12 mm |
| Materiál | dřevo Schima Superba |
| Šíře průtahu | 9 mm |
| Číslo zboží | 45534 |
| Velikost | 17 x 16 mm |
| Materiál | dřevo Schima Superba |
| Šíře průtahu | 9 mm |
| Číslo zboží | 45535 |
| Velikost | 16 x 10 mm |
| Materiál | dřevo Schima Superba |
| Šíře průtahu | 3 mm |
| Číslo zboží | 45536 |
| Velikost | 18 mm |
| Materiál | dřevo Schima Superba |
| Šíře průtahu | 4 mm |
| Číslo zboží | 45537 |
| Provedení | tyrkysové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 46187 |
| Provedení | tyrkysové |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 46188 |
| Provedení | v cihlové barvě |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 46190 |
| Provedení | v cihlové barvě |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 46191 |
| Provedení | v cihlové barvě |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 46192 |
| Provedení | v cihlové barvě |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 46193 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 46199 |
| Provedení | kompostovatelné |
| Velikost | 5 x 5 mm |
| Doplňující info | 5000 ks, 3 podložky |
| Číslo zboží | 46798 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 16 x 14,5 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 1 ks |
| Číslo zboží | 47368 |
| Provedení | mix barev |
| Doplňující info | sada obsahuje korálky, přívěsky, kovový základ na čelenku, Elastomer 0,8mm a nůžky |
| Číslo zboží | 47795 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 5 x 5 mm |
| Doplňující info | 220 ks, 1 podložka |
| Číslo zboží | 47941 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný materiál |
| Velikost | 7 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 9 ks = cca 6,3 cm |
| Číslo zboží | 49201 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)