Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | přírodní dobarvovaný materiál |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 6 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49213 |
| Provedení | přírodní materiál |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Doplňující info | 6 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49224 |
| Provedení | přírodní materiál |
| Velikost | 10 mm |
| Doplňující info | 6 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49227 |
| Provedení | přírodní materiál |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,1 mm |
| Doplňující info | 5 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49230 |
| Provedení | pastelové barvy |
| Velikost | 12 mm |
| Materiál | akryl |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Doplňující info | balení obsahuje cca 115 ks |
| Číslo zboží | 51374 |
| Provedení | barevné |
| Velikost | 5 x 5 mm |
| Doplňující info | 8000 ks, 3 podložky |
| Číslo zboží | 46792 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 12 mm |
| Materiál | plast |
| Šíře průtahu | 3,4 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 25ks |
| Číslo zboží | 14417 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 3-12 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 240 ks |
| Číslo zboží | 17013 |
| Provedení | v barvě zlata |
| Velikost | 3-12 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 240 ks |
| Číslo zboží | 17016 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 4-8 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo zboží | 17027 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 23 x 6,5 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 24968 |
| Provedení | rhodium |
| Velikost | 10 x 9 mm |
| Povrchová úprava | rhodium |
| Šíře průtahu | 1,4 mm |
| Číslo zboží | 36814 |
| Objem | 29 ml |
| Doplňující info | max. teplota praní 30°C |
| Kód výrobce | 49600 |
| Číslo zboží | 37866 |
| Doplňující info | balení obsahuje 1000 ks |
| Kód výrobce | 49640 |
| Číslo zboží | 37869 |
| Doplňující info | balení obsahuje 1000 ks |
| Kód výrobce | 49641 |
| Číslo zboží | 37870 |
| Doplňující info | balení obsahuje 1000 ks |
| Kód výrobce | 49642 |
| Číslo zboží | 37871 |
| Provedení | přírodní materiál |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Doplňující info | sada 2 korálků |
| Číslo zboží | 37965 |
| Provedení | přírodní materiál |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 2,1 mm |
| Doplňující info | sada 2 korálků |
| Číslo zboží | 37968 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 21x6,5x2,5 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 41465 |
| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 20 mm |
| Šíře průtahu | 3 mm |
| Doplňující info | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo zboží | 42342 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)