Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 20 mm |
| Šíře průtahu | 3 mm |
| Doplňující info | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo zboží | 42342 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43523 |
| Provedení | světle béžové |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43532 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43533 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43578 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 14 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43603 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43666 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43668 |
| Velikost | 12 mm |
| Materiál | dřevo Schima Superba |
| Šíře průtahu | 3,1 mm |
| Číslo zboží | 43748 |
| Velikost | 70 mm |
| Materiál | přírodní bukové dřevo |
| Číslo zboží | 43828 |
| Velikost | 85 mm |
| Materiál | přírodní bukové dřevo |
| Číslo zboží | 43836 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 24x9 mm |
| Číslo zboží | 43869 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 7 - 15 cm |
| Číslo zboží | 46794 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 9 cm |
| Číslo zboží | 46795 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 15,5 cm |
| Číslo zboží | 46796 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 14 x 14 cm |
| Doplňující info | podložku lze spojovat a tím si vytvořit větší plochu |
| Číslo zboží | 47366 |
| Velikost | 10 cm |
| Číslo zboží | 46793 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)