Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 19 x 16 mm |
| Šíře průtahu | 2,1 mm |
| Číslo zboží | 36890 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 19 x 16 mm |
| Šíře průtahu | 2,1 mm |
| Číslo zboží | 36892 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 19 x 16 mm |
| Šíře průtahu | 2,1 mm |
| Číslo zboží | 36894 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 19 x 16 mm |
| Šíře průtahu | 2,1 mm |
| Číslo zboží | 36896 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 11 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 2,5 mm |
| Číslo zboží | 36898 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 14 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 2,5 mm |
| Číslo zboží | 36900 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 8 x 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 36973 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 9 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Číslo zboží | 36975 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 7 mm |
| Šíře průtahu | 2,6 mm |
| Číslo zboží | 36977 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,4 mm |
| Číslo zboží | 36980 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 2,5 mm |
| Číslo zboží | 36983 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 2,5 mm |
| Číslo zboží | 36989 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 8 x 3 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 36996 |
| Doplňující info | balení obsahuje 1000 ks |
| Kód výrobce | 49644 |
| Číslo zboží | 37873 |
| Provedení | přírodní materiál |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Doplňující info | sada 2 korálků |
| Číslo zboží | 37966 |
| Provedení | přírodní materiál |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Doplňující info | sada 2 korálků |
| Číslo zboží | 37967 |
| Provedení | starozlato |
| Velikost | 12 x 7 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 37970 |
| Provedení | postříbřená měď |
| Velikost | 7x7 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Číslo zboží | 38473 |
| Provedení | postříbřená měď |
| Velikost | 7x4 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 38474 |
| Provedení | postříbřená měď |
| Velikost | 7x2 mm |
| Šíře průtahu | 2,7 mm |
| Číslo zboží | 38476 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)