Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | transparentní |
| Velikost | 4-8 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo zboží | 17024 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 4-8 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo zboží | 17030 |
| Provedení | modré |
| Velikost | 4-8 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo zboží | 17033 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 4-8 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo zboží | 17035 |
| Provedení | v barvě stříbra |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Číslo zboží | 22387 |
| Provedení | v barvě stříbra |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 22388 |
| Provedení | v barvě stříbra |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,6 mm |
| Číslo zboží | 22389 |
| Provedení | v barvě zlata |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Číslo zboží | 22393 |
| Provedení | v barvě zlata |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 22394 |
| Provedení | v barvě zlata |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,6 mm |
| Číslo zboží | 22395 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 7 x 9 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 24870 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 9 x 13 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Číslo zboží | 24874 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 10 x 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Číslo zboží | 24876 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 14 x 16 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Číslo zboží | 24878 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 15 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Číslo zboží | 24882 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 14 x 12 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Číslo zboží | 24884 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 11 x 16 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 24894 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 13 x 18 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Číslo zboží | 24898 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 14,5 x 17 mm |
| Šíře průtahu | 1,6 mm |
| Číslo zboží | 24911 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 18,5 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 24932 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)