Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | červené |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (90250 |
| Číslo zboží | 39195 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (90080 |
| Číslo zboží | 39196 |
| Provedení | červená s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (90080-28701) |
| Číslo zboží | 39197 |
| Provedení | červená s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (90080-22201) |
| Číslo zboží | 39198 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (93200) |
| Číslo zboží | 39203 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (90080) |
| Číslo zboží | 39375 |
| Provedení | červená s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (90080-28701) |
| Číslo zboží | 39376 |
| Provedení | čiré s tmavě červeným průtahem |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-44898) |
| Číslo zboží | 39377 |
| Provedení | červený mramor |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (93200-86800) |
| Číslo zboží | 39378 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (93190) |
| Číslo zboží | 39381 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (93200) |
| Číslo zboží | 39384 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (91250) |
| Číslo zboží | 39546 |
| Provedení | červená s duhovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (90080-22201) |
| Číslo zboží | 39550 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 38813 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 38814 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 38815 |
| Provedení | bordó |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 38820 |
| Provedení | bordó |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 38821 |
| Provedení | bordó |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 38822 |
| Provedení | odstíny červené barvy |
| Velikost | různé |
| Doplňující info | 100 g = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 42382 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Celkově spokojená. Akorát bych uvítala větší výběr např. broušených korálků i ve větších velikostech... Jinak za pobočku v DBK BUDĚJOVICKÁ jsem MOC RÁDA.
100%
Všechny krásné materiály k tvořeníčku na jednom místě. Moc děkuji.
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)