Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | červené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (91260) |
| Číslo zboží | 39545 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (90080) |
| Číslo zboží | 39547 |
| Provedení | tmavě červené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (90100) |
| Číslo zboží | 39551 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (93200) |
| Číslo zboží | 39553 |
| Provedení | tmavá červená |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (90110-00000) |
| Číslo zboží | 39131 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (90080-00000) |
| Číslo zboží | 39132 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 13683 |
| Provedení | tmavě červené |
| Velikost | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 13684 |
| Provedení | tmavě červené se stříbrným průtahem |
| Velikost | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 13918 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 31177 |
| Provedení | tmavě červené |
| Velikost | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 31178 |
| Provedení | transparentní červené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 90080 |
| Číslo zboží | 38391 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 93220 |
| Číslo zboží | 38393 |
| Provedení | transparentní červené |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 90080 |
| Číslo zboží | 38435 |
| Provedení | Mix Child's Play |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-MIX9116 |
| Číslo zboží | 41241 |
| Provedení | Matte Opaque Light Siam |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-757 |
| Číslo zboží | 41306 |
| Provedení | Opaque Light Siam |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-727 |
| Číslo zboží | 41307 |
| Provedení | Dyed Opaque Cranberry |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-654 |
| Číslo zboží | 41308 |
| Provedení | Galvanized Matte Berry |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1167 |
| Číslo zboží | 41330 |
| Provedení | Metallic Raspberry |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-012 |
| Číslo zboží | 41331 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)