Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | čiré |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030) |
| Číslo zboží | 39518 |
| Provedení | čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-28701) |
| Číslo zboží | 39519 |
| Provedení | matný krystal |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-84110) |
| Číslo zboží | 39520 |
| Provedení | matné čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-28771) |
| Číslo zboží | 39521 |
| Provedení | mléčně bílé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (01000) |
| Číslo zboží | 39522 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-81800) |
| Číslo zboží | 39525 |
| Provedení | čiré s fialovým průtahem |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-44828) |
| Číslo zboží | 39598 |
| Provedení | čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-28101) |
| Číslo zboží | 39626 |
| Provedení | čiré se stříbrnými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-27001) |
| Číslo zboží | 39627 |
| Provedení | čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-28701) |
| Číslo zboží | 39119 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-81800) |
| Číslo zboží | 39120 |
| Provedení | čiré |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030) |
| Číslo zboží | 39157 |
| Provedení | čiré |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Kód výrobce | (00030) |
| Číslo zboží | 40047 |
| Provedení | čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Kód výrobce | (00030-28701) |
| Číslo zboží | 40048 |
| Provedení | bílé, v barvě mosazi, oranžové, modré, průhledné |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50472 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 51706 |
| Provedení | matné žluté se zlatým průtahem |
| Velikost | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 51707 |
| Provedení | zlaté se stříbrným průtahem |
| Velikost | 8/0 (2,8 - 3,2 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 51708 |
| Provedení | zlaté se stříbrným průtahem |
| Velikost | 8/0 (2,8 - 3,2 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 51709 |
| Provedení | rosegold s měděným průtahem |
| Velikost | 9/0 2,4-2,8mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 51710 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
100%
Celkově spokojená. Akorát bych uvítala větší výběr např. broušených korálků i ve větších velikostech... Jinak za pobočku v DBK BUDĚJOVICKÁ jsem MOC RÁDA.
100%
Všechny krásné materiály k tvořeníčku na jednom místě. Moc děkuji.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)