Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | růžové se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51712 |
| Provedení | čiré s růžovým průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51713 |
| Provedení | červené se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51716 |
| Provedení | fialové se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51717 |
| Provedení | zelené se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51718 |
| Provedení | zelené se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51719 |
| Provedení | čiré s tyrkysovým průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51721 |
| Provedení | modré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51722 |
| Provedení | čiré s modrým průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51723 |
| Provedení | fialové se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51724 |
| Provedení | oranžové se stříbrným průtahem |
| Velikost | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 51725 |
| Provedení | krystal |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 13639 |
| Provedení | krystal |
| Velikost | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 13679 |
| Provedení | odstíny bílé barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16127 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | různé |
| Hmotnost | 50 g |
| Číslo zboží | 21942 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 110ks |
| Číslo zboží | 34604 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 20 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 90ks |
| Číslo zboží | 34605 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 25 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 75ks |
| Číslo zboží | 34606 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 30 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 50ks |
| Číslo zboží | 34607 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 110ks |
| Číslo zboží | 34609 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
100%
Celkově spokojená. Akorát bych uvítala větší výběr např. broušených korálků i ve větších velikostech... Jinak za pobočku v DBK BUDĚJOVICKÁ jsem MOC RÁDA.
100%
Všechny krásné materiály k tvořeníčku na jednom místě. Moc děkuji.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)