Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | PermaFinish-Silver-Lined Crystal |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-PF21 |
| Číslo zboží | 41601 |
| Provedení | Transparent Crystal |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-1 |
| Číslo zboží | 41832 |
| Provedení | Transparent-Frosted Crystal |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-1F |
| Číslo zboží | 41833 |
| Provedení | Ceylon Snowflake |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-141 |
| Číslo zboží | 41837 |
| Provedení | Transparent-Rainbow Crystal |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-161 |
| Číslo zboží | 41838 |
| Provedení | Transparent Crystal |
| Velikost | 6/0 = 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 100ks |
| Kód výrobce | TR-06-1 |
| Číslo zboží | 41952 |
| Provedení | Transparent-Rainbow Crystal |
| Velikost | 6/0 = 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 100ks |
| Kód výrobce | TR-06-161 |
| Číslo zboží | 41958 |
| Provedení | Silver-Lined Crystal |
| Velikost | 6/0 = 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 100ks |
| Kód výrobce | TR-06-21 |
| Číslo zboží | 41961 |
| Provedení | Inside-Color Rainbow Crystal/Light Capri-Lined |
| Velikost | 6/0 = 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 100ks |
| Kód výrobce | TR-06-263 |
| Číslo zboží | 41968 |
| Provedení | čiré |
| Velikost | 10 mm |
| Kód výrobce | 00030 |
| Číslo zboží | 43312 |
| Provedení | čiré |
| Velikost | 12 mm |
| Kód výrobce | 00030 |
| Číslo zboží | 43313 |
| Provedení | čiré |
| Velikost | 14 mm |
| Kód výrobce | 00030 |
| Číslo zboží | 43314 |
| Provedení | čiré, hnědé s AB pokovením |
| Velikost | 11/0 2,0 - 2,2 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 48547 |
| Provedení | čiré se šedým průtahem |
| Velikost | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 48549 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 2/0 (5,8 - 6,3mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 50514 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 6/0 (3,7 - 4,3mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50519 |
| Provedení | matné čiré s růžovým průtahem |
| Velikost | 6/0 (3,7 - 4,3mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50522 |
| Provedení | matné čiré s růžovým průtahem |
| Velikost | 6/0 (3,7 - 4,3mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50524 |
| Provedení | bílý opál se zlatým simili |
| Velikost | 20 mm |
| Kód výrobce | 01000/98521 |
| Číslo zboží | 34906 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 9 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | 78102 |
| Číslo zboží | 38523 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
100%
Celkově spokojená. Akorát bych uvítala větší výběr např. broušených korálků i ve větších velikostech... Jinak za pobočku v DBK BUDĚJOVICKÁ jsem MOC RÁDA.
100%
Všechny krásné materiály k tvořeníčku na jednom místě. Moc děkuji.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)