Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | fialové |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 50410 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Číslo zboží | 50411 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50412 |
| Provedení | perlově fialové |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 50428 |
| Provedení | perlově fialové |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50429 |
| Provedení | perlově fialové |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50430 |
| Provedení | zelené, fialové, průhledné |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50468 |
| Provedení | fialové se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51717 |
| Provedení | fialové se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51724 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 13673 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 13713 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 14607 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 14608 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Číslo zboží | 14609 |
| Provedení | odstíny fialové barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16134 |
| Provedení | Modrý iris |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 26052 |
| Provedení | Fialový iris |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 26054 |
| Provedení | růžovo-fialové |
| Velikost | 10/0 |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 34986 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 10/0 |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 34993 |
| Provedení | tmavě fialové |
| Velikost | 10/0 |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 34994 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)