Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | tmavě fialová se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 34995 |
| Provedení | tmavě fialové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,6 mm |
| Doplňující info | 17 cm obsahuje cca 22 korálků |
| Číslo zboží | 37911 |
| Provedení | Galvanized Magenta |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-422 |
| Číslo zboží | 41252 |
| Provedení | Galvanized Matte Magenta |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1173 |
| Číslo zboží | 41253 |
| Provedení | Matte Metallic Heather Luster |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1066 |
| Číslo zboží | 41254 |
| Provedení | Galvanized Purple |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-430 |
| Číslo zboží | 41255 |
| Provedení | Lined Crystal Pale Lavender |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-241 |
| Číslo zboží | 41257 |
| Provedení | Matte Metallic Purple Green Gold Iris |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1053 |
| Číslo zboží | 41282 |
| Provedení | Palladium Amy Gold Iris |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 2g = cca 400ks |
| Kód výrobce | DB-542 |
| Číslo zboží | 41283 |
| Provedení | Palladium Spectrum Gold |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 2g = cca 400ks |
| Kód výrobce | DB-541 |
| Číslo zboží | 41289 |
| Provedení | Metallic Raspberry |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-012 |
| Číslo zboží | 41331 |
| Provedení | Matte Metallic Rose Gold Iris |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1056 |
| Číslo zboží | 41332 |
| Provedení | Inside-Color Rainbow Crystal/Strawberry-Lined |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-771 |
| Číslo zboží | 41506 |
| Provedení | Opaque Lavender |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-52 |
| Číslo zboží | 41549 |
| Provedení | Inside-Color Rainbow Rosaline/Opaque Purple-Lined |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-928 |
| Číslo zboží | 41551 |
| Provedení | Transparent-Rainbow CobaLight |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-87 |
| Číslo zboží | 41553 |
| Provedení | Metallic Iris-Purple |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-85 |
| Číslo zboží | 41555 |
| Provedení | Inside-Color Light Amethyst/Pink-Lined |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-959 |
| Číslo zboží | 41633 |
| Provedení | PermaFinish-Matte Galvanized Orchid |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-PF563F |
| Číslo zboží | 41636 |
| Provedení | Ceylon Glacier |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-146 |
| Číslo zboží | 41723 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)