Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | odstíny černé barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16136 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | různé |
| Hmotnost | 50 g |
| Číslo zboží | 21942 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 110ks |
| Číslo zboží | 34604 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 20 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 90ks |
| Číslo zboží | 34605 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 25 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 75ks |
| Číslo zboží | 34606 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 30 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 50ks |
| Číslo zboží | 34607 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 110ks |
| Číslo zboží | 34609 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 20 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 90ks |
| Číslo zboží | 34610 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 25 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 75ks |
| Číslo zboží | 34611 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 30 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 50ks |
| Číslo zboží | 34612 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 7 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | 78102 |
| Číslo zboží | 38522 |
| Provedení | šedé |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 38532 |
| Provedení | Crystal Luster |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-050 |
| Číslo zboží | 41237 |
| Provedení | Mix Bridal White |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-MIX9039 |
| Číslo zboží | 41240 |
| Provedení | Palladium Silver Gold Iris |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 2g = cca 400ks |
| Kód výrobce | DB-546 |
| Číslo zboží | 41265 |
| Provedení | Matte Metallic Silver Grey |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-307 |
| Číslo zboží | 41281 |
| Provedení | Metallic Dark Steel |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-026 |
| Číslo zboží | 41287 |
| Provedení | Palladium Silver Blue Gold Iris |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 2g = cca 400ks |
| Kód výrobce | DB-545 |
| Číslo zboží | 41290 |
| Provedení | Galvanized Silver |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-035 |
| Číslo zboží | 41292 |
| Provedení | Silver Plate Frosted |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 2g = cca 400ks |
| Kód výrobce | DB-551F |
| Číslo zboží | 41317 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)