Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Galvanized Steel |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-417 |
| Číslo zboží | 41328 |
| Provedení | Transparent-Rainbow Crystal |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-161 |
| Číslo zboží | 41486 |
| Provedení | Ceylon Snowflake |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-141 |
| Číslo zboží | 41489 |
| Provedení | PermaFinish-Silver-Lined Frosted Crystal |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-PF21F |
| Číslo zboží | 41492 |
| Provedení | Silver-Lined Crystal |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-21 |
| Číslo zboží | 41493 |
| Provedení | Nickel |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-711 |
| Číslo zboží | 41575 |
| Provedení | Silver-Lined Crystal |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-21 |
| Číslo zboží | 41598 |
| Provedení | PermaFinish-Silver-Lined Crystal |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-PF21 |
| Číslo zboží | 41601 |
| Provedení | Transparent-Rainbow Crystal |
| Velikost | 6/0 = 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 100ks |
| Kód výrobce | TR-06-161 |
| Číslo zboží | 41958 |
| Provedení | Silver-Lined Crystal |
| Velikost | 6/0 = 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 100ks |
| Kód výrobce | TR-06-21 |
| Číslo zboží | 41961 |
| Provedení | Galvanized Aluminum |
| Velikost | 11/0 = 1,8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1000ks |
| Kód výrobce | TT-01-558 |
| Číslo zboží | 42013 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 9 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | 78102 |
| Číslo zboží | 38523 |
| Provedení | čiré se stříbrným pokovem |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 00010-27001 |
| Číslo zboží | 40034 |
| Provedení | černé s pokovem |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 23980-27401 |
| Číslo zboží | 40039 |
| Provedení | Metallic Frosted Silver |
| Velikost | 11/0 = 1,8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 1g = cca 200ks |
| Kód výrobce | TT-01-714F |
| Číslo zboží | 42015 |
| Provedení | Silver-Lined Black Diamond |
| Velikost | 11/0 = 1,8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1000ks |
| Kód výrobce | TT-01-29 |
| Číslo zboží | 42017 |
| Provedení | stříbrná |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 38525 |
| Provedení | Steel |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-021 |
| Číslo zboží | 41288 |
| Provedení | Palladium Plated |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 2g = cca 400ks |
| Kód výrobce | DB-038 |
| Číslo zboží | 41291 |
| Provedení | Silver Plate |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 2g = cca 400ks |
| Kód výrobce | DB-551 |
| Číslo zboží | 41293 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)