Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | červené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (90080) |
| Číslo zboží | 39547 |
| Provedení | tmavě červené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (90100) |
| Číslo zboží | 39551 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (93200) |
| Číslo zboží | 39553 |
| Provedení | mléčná tyrkysová |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (61100) |
| Číslo zboží | 39566 |
| Provedení | čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-28101) |
| Číslo zboží | 39626 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-84110) |
| Číslo zboží | 39636 |
| Provedení | tmavá červená |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (90110-00000) |
| Číslo zboží | 39131 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (90080-00000) |
| Číslo zboží | 39132 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (71200-00000) |
| Číslo zboží | 39133 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)