Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | bronzové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-14415) |
| Číslo zboží | 39124 |
| Provedení | světle oranžové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-14413) |
| Číslo zboží | 39126 |
| Provedení | zlatá |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-K0171) |
| Číslo zboží | 39129 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (70100-00000) |
| Číslo zboží | 39134 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (60080-00000) |
| Číslo zboží | 39136 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (50230-00000) |
| Číslo zboží | 39139 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (30030-00000) |
| Číslo zboží | 39141 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-00000) |
| Číslo zboží | 39143 |
| Provedení | mléčně bílé |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010) |
| Číslo zboží | 39156 |
| Provedení | čiré |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030) |
| Číslo zboží | 39157 |
| Provedení | čiré |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Kód výrobce | (00030) |
| Číslo zboží | 40047 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Kód výrobce | (23980-00000) |
| Číslo zboží | 40049 |
| Provedení | tmavě hnědé |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (02010-24107) |
| Číslo zboží | 39311 |
| Provedení | perlově zelené |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-77058) |
| Číslo zboží | 39396 |
| Provedení | tyrkysová se zlatými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010-69266) |
| Číslo zboží | 39412 |
| Provedení | modré |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (34010) |
| Číslo zboží | 39427 |
| Provedení | světle zelený mramor |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (54200-14400) |
| Číslo zboží | 39558 |
| Provedení | modré s bílou a černou kresbou |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (26307) |
| Číslo zboží | 39586 |
| Provedení | mléčně bílé |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (01000) |
| Číslo zboží | 39162 |
| Provedení | tmavě červené |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (90100) |
| Číslo zboží | 39199 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)