Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | transparentní modré |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 60040 |
| Číslo zboží | 38449 |
| Provedení | matné transparentní modré |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 60040-84010 |
| Číslo zboží | 38450 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 23980 |
| Číslo zboží | 38463 |
| Provedení | matné černé |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 23980-84010 |
| Číslo zboží | 38464 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 18 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 00010 |
| Číslo zboží | 38465 |
| Provedení | matné transparentní |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 18 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 00010-84010 |
| Číslo zboží | 38466 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 18 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 23980 |
| Číslo zboží | 38469 |
| Provedení | matné černé |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 18 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 23980-84010 |
| Číslo zboží | 38470 |
| Provedení | modré |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 14600 |
| Provedení | béžové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 13020 |
| Číslo zboží | 38381 |
| Provedení | matně tmavě zelené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 53240-84010 |
| Číslo zboží | 38398 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 43010 |
| Číslo zboží | 38415 |
| Provedení | béžové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 13020 |
| Číslo zboží | 38425 |
| Provedení | tmavě béžové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 13080 |
| Číslo zboží | 38455 |
| Provedení | matně světle šedé |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 43010-84010 |
| Číslo zboží | 38460 |
| Provedení | matně tmavě šedé |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 43030-84010 |
| Číslo zboží | 38462 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 18 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 03000 |
| Číslo zboží | 38467 |
| Provedení | matné bílé |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 18 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 03000-84010 |
| Číslo zboží | 38468 |
| Provedení | světlá fialová |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Doplňující info | 30ks stačí na cca 17cm náramek |
| Kód výrobce | 23010 |
| Číslo zboží | 39977 |
| Provedení | matné světle fialové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Doplňující info | 30ks stačí na cca 17cm náramek |
| Kód výrobce | 23010-84010 |
| Číslo zboží | 39978 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)