Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | matně světle šedé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Doplňující info | 30ks stačí na cca 17cm náramek |
| Kód výrobce | 43010-84010 |
| Číslo zboží | 39980 |
| Provedení | transparentní červené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 90080 |
| Číslo zboží | 38391 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 93220 |
| Číslo zboží | 38393 |
| Provedení | transparentní tyrkysové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 60200 |
| Číslo zboží | 38401 |
| Provedení | matné transparentní tyrkysové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 60200-84010 |
| Číslo zboží | 38402 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 00010 |
| Číslo zboží | 38421 |
| Provedení | matné transparentní |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 00010-84010 |
| Číslo zboží | 38422 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 73010 |
| Číslo zboží | 38427 |
| Provedení | transparentní růžové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 70110 |
| Číslo zboží | 38429 |
| Provedení | matné transparentní růžové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 70110-84010 |
| Číslo zboží | 38430 |
| Provedení | transparentní červené |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 90080 |
| Číslo zboží | 38435 |
| Provedení | transparentní tyrkysové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 60200 |
| Číslo zboží | 38445 |
| Provedení | matné transparentní tyrkysové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 60200-84010 |
| Číslo zboží | 38446 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)