Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | transparentní |
| Velikost | 10 cm |
| Objem | 3 x 25 ml |
| Materiál | plast |
| Číslo zboží | 46877 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 15 cm |
| Objem | 2 x 100 ml |
| Materiál | plast |
| Číslo zboží | 46878 |
| Velikost | 11,5 x 1 x 0,2 cm |
| Materiál | surové dřevo |
| Číslo zboží | 46918 |
| Velikost | 11,5 cm |
| Materiál | surové dřevo |
| Doplňující info | dřívka disponují hrotem a zkoseným koncem |
| Číslo zboží | 46937 |
| Velikost | 72 x 65 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47405 |
| Velikost | 160 x 140 x 35 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47785 |
| Velikost | 170 x 140 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47787 |
| Velikost | 235 x 170 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47790 |
| Velikost | 93 x 81 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47803 |
| Velikost | 55 x 42 x 148 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47810 |
| Velikost | 57 x 35 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 48085 |
| Velikost | 95 x 42 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 48089 |
| Provedení | akryl |
| Velikost | 70 x 70 x 30 mm |
| Materiál | akryl |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 49575 |
| Velikost | 300 x 200 x 35 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 49576 |
| Velikost | 180 x 110 x 12 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 49577 |
| Velikost | 22 cm |
| Číslo zboží | 47743 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)