Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 řetízek a 2 motivy |
| Číslo zboží | 47483 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Číslo zboží | 47484 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 řetízek a 2 motivy |
| Číslo zboží | 47492 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Číslo zboží | 47493 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47494 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47495 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47496 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47497 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47500 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47501 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47503 |
| Velikost | cca 12 - 14 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, háčkovací háček, očička, výplň a návod |
| Číslo zboží | 47745 |
| Velikost | cca 11 - 13 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, háčkovací háček, očička, výplň a návod |
| Číslo zboží | 47746 |
| Velikost | cca 9 - 11 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, háčkovací háček, očička, výplň a návod |
| Číslo zboží | 47747 |
| Velikost | cca 12 - 14 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, háčkovací háček, očička, výplň a návod |
| Číslo zboží | 47749 |
| Velikost | cca 8 - 9 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, háčkovací háček, očička, výplň a návod |
| Číslo zboží | 47750 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47780 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47781 |
| Velikost | 21,5 x 31,5 x 4,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje nalepovací očíčka, barevná pírka, korálky, bambulky, malé kolíčky, žinylkové dráty a další |
| Číslo zboží | 47915 |
| Velikost | 21,5 x 31,5 x 3 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje glitrové papíry, nalepovací očíčka, žinylkové dráty, třpytivé washi pásky a další |
| Číslo zboží | 47916 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)