Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutLáska si zaslouží něco víc než jen květinu či čokoládu. Objevte kreativní sady k výročí, díky kterým proměníte vzpomínky ve společný zážitek plný tvoření a kreativity. Naše DIY dárky pro partnera či partnerku jsou ideální volbou pro páry, které chtějí oslavit svůj vztah něčím osobním a ručně vyrobeným. Kreativní sadu můžete buď z lásky darovat nebo ji můžete rozbalit a pustit se do tvoření společně. Vyrobte si svíčku (třeba masážní 🕯️), šperk nebo náramek s tajným vzkazem, dekoraci nebo něco úplně jiného. Každé tvoření můžete proměnit v romantické chvíle, když se zastavíte, smějete a tvoříte spolu. Protože ten nejkrásnější a originální dárek k výročí je ten, který vznikne z lásky. ❤️
Zajímá vás další dělení sad? Prohlédněte si také kreativní sady podle techniky, účelu nebo věku. A nezapomeňte všechny důležité chvíle vašeho vztahu do scrapbookového alba, které bude upomínkou na ty nejkrásnější chvíle ještě spoustu let. Mohou vás také zajímat kreativní sady na svatbu nebo na rozlučku se svobodou. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Velikost | 21,5 x 15,5 x 10 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit až 12 klíčenek; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. |
| Číslo zboží | 51566 |
| Velikost | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit až 2 svíčky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze sporák a nádobí na vodní lázeň na rozpouštění vosku. |
| Číslo zboží | 51896 |
| Velikost | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51565 |
| Velikost | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51459 |
| Velikost | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál, hrací kostku a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze sporák a nádobí na vodní lázeň na rozpouštění vosku. |
| Číslo zboží | 51460 |
| Velikost | 12x7x4 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51549 |
| Velikost | 12x7x4 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51550 |
| Velikost | 12x7x4 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51551 |
| Velikost | 12x7x4 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51552 |
| Velikost | 12x7x4 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51553 |
| Velikost | 12x7x4 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51554 |
| Velikost | 12x7x4 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51555 |
| Velikost | 12x7x4 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51556 |
| Velikost | 12x7x4 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51557 |
| Velikost | 12x7x4 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51558 |
| Velikost | 12x7x4 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51559 |
| Velikost | 12x7x4 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51560 |
| Velikost | 20x14x7,5 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál včetně 2 ozdob k dekoraci a podrobný návod. |
| Číslo zboží | 51562 |
| Velikost | 20x14x7,5 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál včetně 2 ozdob k dekoraci a podrobný návod. |
| Číslo zboží | 51563 |
| Velikost | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit až 3 šumivé bomby do koupele; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. |
| Číslo zboží | 51461 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)