Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | cca 18 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 6 přízí, 2 očka, plastovou sponu, háček na háčkovaní, výplň a návod |
| Číslo zboží | 48265 |
| Velikost | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje macramé šňůru 100m, 2 dřevěné kroužky a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48267 |
| Velikost | 16 x 21 x 4,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcy, bavlnky, výplň, plastovou jehlu a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48273 |
| Velikost | 12 x 19 x 1 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcy, bavlnky, výplň, plastovou jehlu, nalepovací očičko, akrylové kameny, zavěšovací stužku a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48275 |
| Velikost | 12 x 19 x 1 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcy, bavlnky, výplň, plastovou jehlu, nalepovací očičko, akrylové kameny, zavěšovací stužku a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48276 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Číslo zboží | 49231 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 řetízek a 2 motivy |
| Číslo zboží | 49232 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Číslo zboží | 49233 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Číslo zboží | 49234 |
| Velikost | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Doplňující info | sada na výrobu náušnic obsahuje 2 kovové základy, macramé přízi a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 49239 |
| Velikost | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje vyšívací kruh (ø20cm), materiál na vyšívání z bavlny, 16 přízí z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49248 |
| Velikost | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15cm), materiál na vyšívání z bavlny, 5 přízí z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49249 |
| Velikost | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15cm), materiál na vyšívání z bavlny, 5 přízí z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49250 |
| Velikost | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15cm), materiál na vyšívání z bavlny, 5 přízí z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49252 |
| Velikost | ⌀ 26 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje materiál na vyšívání ze 100% bavlny, 9 přízí ze 100% bavlny v 5 barvách, vyšívací kruh ⌀26 cm, jehlu, průklepový papír k překreslení vzoru a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 49496 |
| Velikost | ø 15,5 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje materiál s vytištěným vzorem na vyšívání ze 100% bavlny, 8 přízí ze 100% bavlny, vyšívací kruh ⌀15,5 cm, jehlu, dřevěné kolečko, flitry a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 49499 |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 příze, 3mm háček na háčkovaní, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 49963 |
| Velikost | 10 x 6 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcové díly s připravenými dírkami, přízi, polyesterovou výplň, poutko na zavěšení, plastovou jehlu a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 50112 |
| Velikost | 10 x 6 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcové díly s připravenými dírkami, přízi, polyesterovou výplň, poutko na zavěšení, plastovou jehlu a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 50113 |
| Velikost | 10 x 6 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcové díly s připravenými dírkami, přízi, polyesterovou výplň, poutko na zavěšení, plastovou jehlu a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 50114 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)