Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47500 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47501 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47502 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47503 |
| Velikost | cca 11 - 13 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, háčkovací háček, očička, výplň a návod |
| Číslo zboží | 47746 |
| Velikost | cca 9 - 11 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, háčkovací háček, očička, výplň a návod |
| Číslo zboží | 47747 |
| Velikost | cca 9 - 11 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, háčkovací háček, očička, výplň a návod |
| Číslo zboží | 47748 |
| Velikost | cca 12 - 14 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, háčkovací háček, očička, výplň a návod |
| Číslo zboží | 47749 |
| Velikost | cca 8 - 9 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, háčkovací háček, očička, výplň a návod |
| Číslo zboží | 47750 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47780 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47781 |
| Velikost | cca 13 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 příze, háčkovací háček, vyšívací jehlu, 2 očička a návod |
| Číslo zboží | 48049 |
| Velikost | cca 13 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 příze, háčkovací háček, vyšívací jehlu, 2 očička a návod |
| Číslo zboží | 48050 |
| Velikost | cca 13 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 příze, háčkovací háček, vyšívací jehlu, 2 očička a návod |
| Číslo zboží | 48051 |
| Velikost | cca 12 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 příze, 1 přízi na detaily, háčkovací háček, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 48191 |
| Velikost | cca 13 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 příze, 2 příze na detaily, háčkovací háček, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 48192 |
| Velikost | cca 18 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 příze, 2 příze na detaily, háčkovací háček, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 48193 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | cca 6 x 5 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 6 přízí, 7 polystyrenových vajíček, háčkovací háček, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 48194 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | cca 6 x 5 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 6 přízí, 7 polystyrenových vajíček, háčkovací háček, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 48195 |
| Velikost | cca 16 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 5 přízí, 2 očka, 2 plastové spony, háček na háčkovaní, výplň a návod |
| Číslo zboží | 48263 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)