Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 přívěsků, 5 šňůrek s karabinkou a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51727 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 základních desek a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51728 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 základních desek a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51729 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 16 barevných archů, 1 pružnou základní desku a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51732 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51739 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Číslo zboží | 47484 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Číslo zboží | 47488 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Číslo zboží | 47490 |
| Velikost | cca 12 - 14 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, háčkovací háček, očička, výplň a návod |
| Číslo zboží | 47745 |
| Velikost | 17,5 x 24,5 cm |
| Doplňující info | 40 listů, 300 g/m², 10 různých motivů zvířat |
| Číslo zboží | 47926 |
| Velikost | cca 6 x 5 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 6 přízí, 7 polystyrenových vajíček, háčkovací háček, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 48196 |
| Velikost | cca 12 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 5 přízí, 2 očka, plastovou sponu, háček na háčkovaní, výplň a návod |
| Číslo zboží | 48264 |
| Velikost | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Doplňující info | sada na výrobu náhrdelníku obsahuje kovový základ, macramé přízi a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 49238 |
| Velikost | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15cm), materiál na vyšívání z bavlny, 5 přízí z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49251 |
| Velikost | ø 15,5 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje materiál s vytištěným vzorem na vyšívání ze 100% bavlny, 8 přízí ze 100% bavlny, vyšívací kruh ⌀15,5 cm, jehlu, dřevěné kolečko, flitry a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 49498 |
| Velikost | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15cm), materiál na vyšívání z bavlny, 3 příze z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49715 |
| Velikost | 10 x 6 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcové díly s připravenými dírkami, přízi, polyesterovou výplň, poutko na zavěšení, plastovou jehlu a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 50116 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Číslo zboží | 50559 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51309 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51315 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)