Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51314 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51316 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51317 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51318 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51319 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51320 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51321 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51322 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51323 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51324 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47498 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47499 |
| Velikost | ⌀ 26 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje materiál na vyšívání ze 100% bavlny, 10 přízí ze 100% bavlny v 5 barvách, vyšívací kruh ⌀26 cm, jehlu, průklepový papír k překreslení vzoru a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 49497 |
| Velikost | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje materiál s vytištěným vzorem na vyšívání ze 100% bavlny, 8 přízí ze 100% bavlny, vyšívací kruh ⌀20 cm, jehlu, dřevěné kolečko, flitry a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 49500 |
| Velikost | 56 - 58 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje přízi, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50645 |
| Velikost | 56 - 58 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje přízi, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50646 |
| Velikost | 56 - 58 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje přízi, bambuli, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50647 |
| Velikost | ø 16 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 16 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 50499 |
| Doplňující info | Sada obsahuje: 9 archů filcu v různých barvách, bavlnky, knoflíky, tlusté jehly, výplň, lepidlo, nůžky a předkreslené šablony a návod |
| Číslo zboží | 51690 |
| Doplňující info | Sada obsahuje: bavlněnou přízi v 5 barvách, pletací jehlice vel. 3, značkovače oček, metr, jehly na přízi, látkový sáček, návod a přístup k výukovým videím |
| Číslo zboží | 51695 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)