Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutPřipravte oslavu, na kterou se nezapomíná! 🎈 Naše kreativní sady na oslavu promění každou party v zážitek plný barev, smíchu a tvoření. Vyrobte si vlastní papírové DIY party dekorace jako girlandy, jmenovky, přáníčka nebo drobné dárky pro hosty a nezapomeňte ani na tvoření na oslavu, které bude rozhodně hřebem celého dne. Mezi nejoblíbenější zábavy patří například tvoření macramé, z korálků nebo třeba z papíru. Sady jsou navržené tak, aby tvoření hravě zvládly děti i dospělí a společně vytvořili něco krásného a především neopakovatelný zážitek. Ať už chystáte narozeniny, sezónní slavnost, baby shower, oslavu pro kolegyni nebo třeba rodinné setkání, jste tu správně!
Zajímá vás další dělení sad? Prohlédněte si také kreativní sady podle techniky, účelu nebo věku. A nezapomeňte svou oslavu zaznamenat do scrapbookového alba, které bude upomínkou na tento skvělý den ještě spoustu let. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Velikost | 21,5 x 15,5 x 10 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit až 12 klíčenek; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. |
| Číslo zboží | 51566 |
| Velikost | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit až 2 svíčky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze sporák a nádobí na vodní lázeň na rozpouštění vosku. |
| Číslo zboží | 51896 |
| Velikost | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit až 4 magnetky a 4 klíčenky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze troubu nebo hořák, nůžky, děrovačku a kleště. |
| Číslo zboží | 51898 |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51612 |
| Velikost | cca 12 - 14 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51607 |
| Velikost | cca 8 - 10 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51608 |
| Velikost | cca 8 - 10 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51609 |
| Velikost | cca 5 - 10 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51610 |
| Velikost | cca 23 - 25 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51603 |
| Velikost | cca 23 - 25 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51604 |
| Velikost | cca 23 - 25 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51605 |
| Velikost | cca 23 - 25 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51606 |
| Velikost | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit až 6 náramků; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51548 |
| Velikost | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51565 |
| Velikost | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51458 |
| Velikost | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51459 |
| Velikost | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál, hrací kostku a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze sporák a nádobí na vodní lázeň na rozpouštění vosku. |
| Číslo zboží | 51460 |
| Velikost | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze kleště na zamačkávání rokajlu a štípání kovového lanka. |
| Číslo zboží | 51462 |
| Velikost | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze kleště na zamačkávání rokajlu a štípání kovového lanka. |
| Číslo zboží | 51535 |
| Velikost | 21 x 22 x 7 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 46423 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)