Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 řetízek a 2 motivy |
| Číslo zboží | 47477 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 řetízek a 2 motivy |
| Číslo zboží | 47480 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Číslo zboží | 47485 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Číslo zboží | 47486 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Číslo zboží | 47487 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Číslo zboží | 47488 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Číslo zboží | 47489 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Číslo zboží | 47490 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 řetízek a 2 motivy |
| Číslo zboží | 47491 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47502 |
| Velikost | cca 9 - 11 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, háčkovací háček, očička, výplň a návod |
| Číslo zboží | 47748 |
| Velikost | 21,5 x 31,5 x 3 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje kolíčky, knoflíčky, korálky různých tvarů a spoustu dalšího |
| Číslo zboží | 47917 |
| Velikost | 21,5 x 31,5 x 4,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 10 filců v základních barvách, 8 přízí, bavlněné pytlíky a další |
| Číslo zboží | 47920 |
| Velikost | cca 13 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 příze, háčkovací háček, vyšívací jehlu, 2 očička a návod |
| Číslo zboží | 48051 |
| Velikost | cca 12 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 příze, 1 přízi na detaily, háčkovací háček, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 48191 |
| Velikost | cca 6 x 5 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 6 přízí, 7 polystyrenových vajíček, háčkovací háček, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 48196 |
| Velikost | cca 18 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 6 přízí, 2 očka, plastovou sponu, háček na háčkovaní, výplň a návod |
| Číslo zboží | 48265 |
| Velikost | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje mýdlové hmoty s bambuckým máslem, 2 plastové formy, esenci, prášek ze sušené levandule a návod |
| Číslo zboží | 48288 |
| Velikost | 26 x 17 x 10,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje sójový vosk, misku z kokosového ořechu, dekorační mušle, esenci, sušené květiny, knot a návod |
| Číslo zboží | 48298 |
| Velikost | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje mýdlové hmoty, 3 plastové formy a návod |
| Číslo zboží | 48303 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)