Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje mýdlové hmoty, 2 plastové formy, esenci, prášek z máty a návod |
| Číslo zboží | 48305 |
| Velikost | 20 x 30 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 9 filců 20x30cm, 2 filcy 15x20cm, bavlněnou přízi a 6 drátků |
| Číslo zboží | 48554 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 řetízek a 2 motivy |
| Číslo zboží | 49232 |
| Velikost | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Doplňující info | sada na výrobu náhrdelníku obsahuje kovový základ, macramé přízi a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 49238 |
| Velikost | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Doplňující info | sada na výrobu náušnic obsahuje 2 kovové základy, macramé přízi a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 49239 |
| Velikost | 40 x 150 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje bílý ubrus z bavlny (40x150cm), vyšívací příze z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49246 |
| Velikost | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15cm), materiál na vyšívání z bavlny, 5 přízí z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49251 |
| Velikost | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje tavící pistoli se 3 náplněmi, kovový kruh (⌀20cm), 6 A4 filců různých barev, drátek, řezací šablony a návod |
| Číslo zboží | 49512 |
| Doplňující info | balení obsahuje 24 taštiček, 24 samolepek a provázek |
| Číslo zboží | 49677 |
| Doplňující info | balení obsahuje 24 pytlíků ve 3 vzorech, 24 kartiček a provázek |
| Číslo zboží | 49678 |
| Velikost | 23 x 33 x 7 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Číslo zboží | 49707 |
| Velikost | 23 x 33 x 7 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Číslo zboží | 49708 |
| Velikost | 27 x 17 x 8 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Číslo zboží | 49709 |
| Velikost | 30 x 29 x 7 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Číslo zboží | 49710 |
| Velikost | 27 x 25 x 7 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Číslo zboží | 49711 |
| Velikost | 90 x 90 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje ubrus z bavlny (90x90cm), vyšívací příze z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49712 |
| Velikost | 95 x 95 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje bílý ubrus z bavlny (95x95cm), vyšívací příze z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49714 |
| Velikost | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15cm), materiál na vyšívání z bavlny, 3 příze z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49715 |
| Velikost | 9 x 18 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje dřevěný rám, materiál na vyšívání se vzorem, 7 přízí (100% bavlna), vyšívací jehly a návod |
| Číslo zboží | 49763 |
| Velikost | 19 x 15 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcový základ, dekorační bambulky, 2 příze, gumičku na uchycení a návod |
| Číslo zboží | 49939 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)