Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Číslo zboží | 49231 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Číslo zboží | 49233 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Číslo zboží | 49234 |
| Velikost | 95 x 95 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje bílý ubrus z bavlny (95x95cm), vyšívací příze z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49245 |
| Velikost | 95 x 95 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje bílý ubrus z bavlny (95x95cm), vyšívací příze z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49247 |
| Velikost | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje vyšívací kruh (ø20cm), materiál na vyšívání z bavlny, 16 přízí z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49248 |
| Velikost | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15cm), materiál na vyšívání z bavlny, 5 přízí z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49249 |
| Velikost | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15cm), materiál na vyšívání z bavlny, 5 přízí z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49250 |
| Velikost | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15cm), materiál na vyšívání z bavlny, 5 přízí z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49252 |
| Velikost | ⌀ 26 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje materiál na vyšívání ze 100% bavlny, 9 přízí ze 100% bavlny v 5 barvách, vyšívací kruh ⌀26 cm, jehlu, průklepový papír k překreslení vzoru a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 49496 |
| Velikost | ø 15,5 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje materiál s vytištěným vzorem na vyšívání ze 100% bavlny, 8 přízí ze 100% bavlny, vyšívací kruh ⌀15,5 cm, jehlu, dřevěné kolečko, flitry a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 49498 |
| Velikost | ø 15,5 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje materiál s vytištěným vzorem na vyšívání ze 100% bavlny, 8 přízí ze 100% bavlny, vyšívací kruh ⌀15,5 cm, jehlu, dřevěné kolečko, flitry a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 49499 |
| Velikost | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje 8 předtištěných motivů na kouzelném papíře, 12 přízí ze 100% bavlny, vyšívací kruh (⌀10cm), vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 49504 |
| Velikost | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje 8 předtištěných motivů na kouzelném papíře, 12 přízí ze 100% bavlny, vyšívací kruh (⌀10cm), vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 49505 |
| Velikost | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje 8 předtištěných motivů na kouzelném papíře, 12 přízí ze 100% bavlny, vyšívací kruh (⌀10cm), vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 49506 |
| Velikost | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje 8 předtištěných motivů na kouzelném papíře, 12 přízí ze 100% bavlny, vyšívací kruh (⌀10cm), vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 49507 |
| Velikost | 21 x 10,5 x 11,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 skleněné nádoby s korkovým víčkem, 3 druhy sušených květů, knoty, plíšky, lepící terčíky, 75g sójového vosku a 150g gelového vosku a návod |
| Číslo zboží | 49508 |
| Velikost | 26 x 11,5 x 17 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje aromalampu, 150g řepkového vosku, barvivo, 10ml vonnou esenci, formu na vosk a návod |
| Číslo zboží | 49509 |
| Velikost | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje tavící pistoli se 3 náplněmi, kovový kruh (⌀20cm), 6 A4 filců různých barev, pestíky do kytiček, řezací šablony a návod |
| Číslo zboží | 49511 |
| Provedení | barevný papír |
| Doplňující info | balení obsahuje 24 taštiček, 24 kolíčků, 24 ozdob, 24 samolepek a provázek |
| Číslo zboží | 49674 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)